Certyfikat „Najwyższa Jakość w Medycynie”

20-12-2008

Rok 2008 kończy się dla Perfect Harmony bardzo owocnie. Po sukcesie na Targach Medycznych w Katowicach zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem „Najwyższa Jakość w Medycynie” przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością w Poznaniu.Jest ono organizatorem Programu „Najwyższa Jakość” pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, w którym nagradzanie są firmy, gdzie zarządzanie przez jakość - TQM (Total Quality Management) stało się wyznacznikiem jakości produktów i usług.

Certyfikat „Najwyższa Jakość w Medycynie” przyznano Perfect Harmony za opracowanie, wdrożenie i skuteczną realizację założonej wizji i strategii rozwoju oraz najwyższy, gwarantowany standard świadczonych usług w zakresie organizacji dystrybucji specjalistycznych produktów medycznych firmy PIW PRIMAX MEDIC,charakteryzujących się nowoczesnością zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do standardów europejskich i światowych, innowacyjnością ifunkcjonalnością w użytkowaniu a zwłaszcza optymalnym oddziaływaniem na organizm ludzki przywracającym jego prawidłowe funkcjonowanie.

Kapituła Stowarzyszenia Badań nad Jakością w Poznaniu złożyła na ręce Dyrektora Operacyjnego, Pana Macieja Patoki Certyfikat „Najwyższa Jakość w Medycynie”