NanoMagnetic

Budowa i przeznaczenie

Pas NanoMagnetic zawiera wkład magnetyczny opracowany w Instytucie Badań Fizykomedycznych, który wytwarza stałe pole magnetyczne wpływając korzystnie na organizm człowieka.

Może być stosowany w celu łagodzenia dolegliwości bólowych oraz poprawy samopoczucia i komfortu.

Pas NanoMagnetic zawiera podwójną warstwę o zwiększonej zawartości węgla aktywnego, której celem jest pochłanianie nieprzyjemnych zapachów. Zastosowana warstwa posiada także właściwości zapobiegające nadmiernemu poceniu, zapewniając tym samym uczucie świeżości oraz komfortu.

Sposób użytkowania

Wyrobów NanoMagnetic należy używać zgodnie z ich przeznaczeniem, maksymalnie do 5-ciu godzin dziennie.

Pas NanoMagnetic umieścić na wysokości dolnego odcinka kręgosłupa stroną z haftowanym logo skierowaną na zewnątrz. Następnie zapiąć go z przodu klatki piersiowej za pomocą rzepów znajdujących się na pasku, które umożliwiają jego regulację i dostosowanie do obwodu użytkownika. Ważne jest, aby wyroby NanoMagnetic utrzymywać w czystości oraz stosować je zgodnie z przeznaczeniem i zasadami opisanymi w instrukcji.

Pielęgnacja

W celu usunięcia zabrudzeń zalecane jest pranie suche środkiem piorącym. Środek należy rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody o temperaturze 30°C, doprowadzając do powstania piany. Miękką gąbkę zanurzyć w pianie, a następnie pocierać zabrudzoną powierzchnię do uzyskania pożądanego efektu.