MagneTouch

MagneTouch to wyrób do codziennego użytku, który może być stosowany w celu łagodzenia np. dolegliwości bólowych. Jest to unikalny generator stałego niejednorodnego pola magnetycznego, którego źródłem są magnesy neodymowo-borowo-żelazowe o dużej gęstości pola.

Przestrzenny rozkład wartości wektora indukcji magnetycznej cechują specyficzne parametry, które zostały określone w Instytucie Badań Fizyko-medycznych przy użyciu autorskiego programu komputerowego.

MagneTouch przeznaczony jest do użytku indywidualnego. Składa się z elementów magnetycznych trwale umieszczonych w dwukolorowej obudowie. Kolorem niebieskim oznaczono biegun północny, a czerwonym biegun południowy pola magnetycznego.

Stosowanie MagneTouch powoduje:

  • zwiększenie energii witalnej,
  • zwiększenie odporności,
  • normalizację energii magnetycznej,
  • uruchomienie sił samonaprawczych,
  • łagodzenie dolegliwości bólowych.

Regenerujący sen z Energy For Life oraz MagneTouch

Bardzo ważne jest gdzie i na czym śpimy. Ma to tym większe znaczenia, że sen zajmuje nam około jednej trzeciej życia.

W trakcie zdrowego snu organizm odpoczywa i regeneruje siły na następny dzień. Obok właściwego trybu życia i odżywiania, jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na nasze samopoczucie i witalność.

Podczas snu nasz oddech staje się równomierny i głęboki, uspokaja się rytm serca, następuje unormowanie ciśnienia tętniczego a także tlen dociera głębiej do tkanek. Dotleniona zostaje skóra, odpoczywają oczy, odbudowuje się naskórek oraz wydzielany jest hormon wzrostu.

Dzięki temu kolejnego dnia wstajemy wypoczęci, czujemy się zrelaksowani zarówno fizycznie jak i psychicznie.