Energy for Life

Energy For Life jest wyrobem magnetycznym, którego korzystne działanie na organizm wynika z zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych. Zostały one opracowane w wyniku wieloletnich badań licznych specjalistów z Instytutu Badań Fizykomedycznych. Wyrób ten jest przeznaczony do używania w domu podczas snu lub po forsownym wysiłku.

Źródłem stałego pola magnetycznego w tym wyrobie jest system unikalnych magnesów neodymowo-borowo-żelazowych oraz strontowo-borowo-żelazowych, których parametry są różne w zależności od ich lokalizacji. Przy opracowywaniu rozkładu przestrzennego pola magnetycznego uwzględniono kierunek wektora indukcji poszczególnych magnesów. W obszarze znajdującym się bezpośrednio nad nimi wartość pola jest największa i maleje wraz z odległością.

Ponadto w celu optymalizacji pola zastosowano substancję magnetycznie czynną, w skład której wchodzą nanocząstki ferrytów (ferrorluid). Substancja ta jest dynamiczną częścią systemu pola zależną od osobistych cech użytkownika.

W zestawie Energy For Life znajduje się poduszka o kształcie dostosowanym do naturalnej krzywizny odcinka szyjnego kręgosłupa. Jest ona także wyposażona w system odpowiednio ukształtowanego pola magnetycznego.

Odpowiednio profilowane podłoże zapewnia właściwy obieg powietrza oraz sprawia, że użytkownik doznaje swoistego masażu ciała.

Tkanina wewnętrzna ochrania wkład magnetyczny oraz zapewnia właściwy obieg powietrza.

Zastosowana dzianina utrzymuje korzystną temperaturę ciała podczas snu i jest przyjemna w dotyku. Odprowadza także ładunek elektrostatyczny, co daje naturalny komfort przebywania na Energy For Life.

Używanie Energy For Life to dla Ciebie:

  • dobre samopoczucie,
  • skuteczna walka z bólem,
  • szybszy wypoczynek,
  • spokojny i regenerujący sen,
  • witalność każdego dnia,
  • większa odporność,
  • zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem.

Po prostu cieszysz się zdrowiem!